Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LJ
Lucie Janošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2025
Rychlé vyřízení objednávky, nabídka oblečků FMD pro plešouny :)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
13.1.2025
Děkujeme moc za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
HB
Helena Bačeová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2025
Lepší obchod pro pejsky neznám.Moc krásné a funkční věci pro pejsky a ochotní lidé,co víc si přát 💞
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
10.1.2025
Děkujeme moc za pochvalu. Snažíme se a věříme, že se k nám budete vracet :-)
Eva Šatníková
HJ
Hana Jejčičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2025
Obchod mi vyhovuje a doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
10.1.2025
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
RM
Romana Mašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2025
Za mě velká spokojenost, bleskové odeslání i během Vánočních svátků, výborná komunikace.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
5.1.2025
Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena :-)
Eva Šatníková
PŠ
Petr Špongr
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2024
Otřesný, dodnes mi produkt nedorazil i když sem ho zaplatil. Kvůli nim bude pes bez obleku mrznout, dost velký trapas a oblek za 2 tis. Ostuda😨😰😔 jak barák. Když mi někdo napíše do e-mailu že mám zaplatit, že čekají na platbu, tak není problém. Hlavně ze po mě chtějí další platbu ppl při předání tu samou částku.. Tak připojuji také jeho krásné ohodnocení spokojenosti, kde už nikdy nic kupovat nehodlám a nebudu. Hlavně ze jim je to líto jaký mají bordel v účtech, že ani není třeba se prý dívat na platby zákazníků, zněl vzkaz do mobilu. Tak ahoj šťastný nový rok.
HK
Helena Kudrnová
(Administrátor)
5.1.2025
Dobrý den,
udělal jste si objednávku na dobírku dne 21.12.24, což byla sobota. V pondělí Vaše objednávka byla odeslána. V e-mailu Vám došla faktura, kde je napsáno, že zboží je objednáno na dobírku. to znamená, že předem nic neplatíte !!!!! A Vy jste ji zaplatil převodem na náš účet aniž by Vás o to někdo žádal. Zboží na dobírku se platí při předání, proto po Vás přepravce požadoval platbu.
Žádný jiný e-mail jsme Vám nezasílali. Nyní čekáme, až se nám vrátí Váš balík a zašleme ho bez dobírky. Velice nás tato situace mrzí a ještě jednou se omlouváme, ale chyba se nestala na naší straně.
Eva Šatníková
V
Vendula
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2024
Velmi rychlé doručení, skvělé zabaleno a malý dáreček potěšil. Děkuji
LD
Lucia Drietomská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2024
Dobré ceny a rýchle dodanie.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
JT
Jolanta Tarabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2024
Velká spokojenost!
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
PD
Petra Demlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
LČ
Lucie Čistecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
SG
Simona Grabcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2024
My velmi a pejsek nejvíc 🥰
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
AN
Andrea Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2024
Velká spokojenost, vřele doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení :-)
Eva Šatníková
SZ
Simona Zichačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
RK
Renata Koláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
JT
Jana Tulachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Krásný a skvěle ušitý padne.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
LČ
Libuše Čechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Moc jsem spokojená, komunikace, rychlost. A konečně krásné oblečení, které našemu jezevčíkovi padne.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste spokojena :-)
Eva Šatníková
RK
Radka Klejchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Tento internetový obchod mohu jenom doporučit.Vstřícnost,ochota,příjemné,milé jednání.Rychlé dodání balíčku,rychlé vyřešení výměny za menší velikost.Velice profesionální přístup.Jsem nadšená..děkuji moc.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
My děkujeme za vaše hodnocení a pochvalu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojena a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
AO
Alena Švajdová Orságová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
EB
Evelyna Bílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2024
Super !
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Díky :-)
Eva Šatníková
IB
Iveta Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2024
Super obchod, krásně a kvalitně zpracované zboží.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.12.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
