Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IN
Iveta Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Vše supíííš
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.3.2025
Díky za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
EP
Emília Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.3.2025
Díky za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
LJ
Lucie Janošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
Osobní přístup a rychlé vyřízení objednávky. Já osobně oceňuji nabídku overalů FMD, které jsou na trhu bezkonkurenční.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.3.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
MF
Martina Fejtková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
Za me skvela komunikace s obchodem.Velika vstricnost a rada nezkusenym 🙂Overal je nadherne zpracovany.Byl to muj prvni,ale urcite ne posledni nakup.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.3.2025
Děkujeme za pochvalu, to vždy potěší a je skvělé, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
TD
Tomáš Daněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.2.2025
Díky za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
JV
Jaroslava Vavříčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2025
Kupovali jsme už asi pátou v řadě, jen v jiné barevné kombinaci. Za nás nejlepší plátěnky pro pejsky. Super střih, který perfektně sedí, super materiály. Máme i dvě oteplené velurem a jeden overal zimní - velmi teplý. Až některou zničíme zase koupíme z této řady na HafHaf shopu, protože nám zde vždy dobře poradí a jsou velmi ochotní. Jsme moc rádi, že jsme loni měli tu možnost se v rámci dovolené,, osobně podívat do kamenné prodejny a poznat zdejší dámy osobně. Dekujeme
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.2.2025
Moc děkujeme za vaše hodnocení a rádi jsme Vás poznali i u nás v HafHaf-shopu. Velmi si vážíme stálých zákazníků jako jste vy. :-)
Eva Šatníková
JR
Jan Rampas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.2.2025
Dík za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
JS
Jana Sirná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
Maximální spokojenost, rychlé dodání, moc milá a ochotná paní na telefonu, která mi dobře poradila.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.2.2025
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
EP
Emília Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2025
Jsem moc spokojena uz nekolik let rychle dodani a kvalitni vyrobek
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.2.2025
Moc děkujeme :-)
Eva Šatníková
PB
Petra Bienová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.2.2025
Díky
Eva Šatníková
MB
Marina Bespalko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2025
Pěkně! 🥰 Děkuji!
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.1.2025
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
RB
Renata Bartonova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2025
V pořádku deka je krásná
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.1.2025
My děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
KN
Kamila Nesládková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.1.2025
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
SP
Soňa Popelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.1.2025
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
BZ
Blažena Zakopalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.1.2025
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
VV
Vladimíra Voltrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
25.1.2025
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
V
Vlc1k
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2025
Spokojenost ohromna :) rychle dodani prislo to nasledujici den, bod strhavam za vizual stranek ale to uz je jen malickost.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.1.2025
Děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že jste s našimi službami spokojen.
Za copak jste nám strhl hvězdičku ? - vizual stranek - píšete. Rádi si necháme poradit :-)
Eva Šatníková
LG
Lucie Goišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Autosedačka pro pána Jezevčíka je po všech stránkách perfektní. Moc děkujeme, je krásná👏🏻.
IS
Iva Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
13.1.2025
Díky za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
MÖ
Mirka Ördögová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
13.1.2025
Děkujeme za hvězdičky :-)
Eva Šatníková
