Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Pěkný pelíšek,pejsek spokojen
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Super, děkujeme :-)
Eva Šatníková
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
S nákupem v tomto obchodě jsem vždy maximálně spokojená.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Moc děkujeme za pochvalu :-)
Eva Šatníková
H
Helena B.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Velmi rychlé vyřízení objednávky a krásné přesně sedící oblečky,velká spokojenost :-)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
6.2.2021
Děkujeme a jsme rádi, že jste spokojeni :-)
Eva Šatníková
DH
Dana Hortíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Velká spokojenost, ponožky super.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
6.2.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
EB
Eva Bělíckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
Velká spokojenost, vše rychle proběhlo, ochotný personál,super obleček, velký dík!
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.2.2021
My moc děkujeme a těšíme se zase příště :-)
Eva Šatníková
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Rychlé vyřízení objednávky, bezproblémová doprava. Zboží dorazilo v pořádku. Košík na kolo pro psa je pěkně zpracovaný, kvalitní. V jiném obachodě jsem ho nenašla.
Kdyby takto fungovaly všechny e-shopy, to by se nakupovalo.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.2.2021
Děkujeme moc za pochvalu, hned se nám bude lépe pracovat :-)
Eva Šatníková
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Velmi rychlé dodání, krásně vypracovaný overal. Vřele doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.2.2021
Děkujeme za pochvalu i doporučení :-)
Eva Šatníková
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Spokojenost, rychlé dodání.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.2.2021
My děkujeme za vaše hodnocení. Zboží, které nabízíme na e shopu máme i skladem a okamžitě odesíláme :-)
Eva Šatníková
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Mohu jenom doporučit.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.2.2021
Děkujeme za vaše doporučení :-)
Eva Šatníková
I
Ildikó
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Maximalne spokojna,dorucenie rychle,tovar perfektny!Dakujem pekne!!!!
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.2.2021
Děkujeme moc za pochvalu a těšíme se zase příště :-)
Eva Šatníková
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2021
Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.2.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
MH
Míša Hlávková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Bleskové doručení! Velká spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.1.2021
Rychlost dodání je naší prioritou :-) Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena :-)
Eva Šatníková
JŠ
Jana Šturmová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Jsem velice spokojená. Vyřízení objednávky bylo rychlé, oblečky krásně sedí.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.1.2021
Děkujeme moc :-)
Eva Šatníková
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Velmi spokojná, vyborná komunikácia aj ochota
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.1.2021
Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojena :-)
Eva Šatníková
Z
Zuzi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
Boží obleček
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.1.2021
Díky :-)
Eva Šatníková
L
Liba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Zboží jsem nemohla nikde sehnat, Po objednání na HafHaf mi zboží přišlo 3 den po objednání,
Doporučuji a chválím.
Děkuji za rychlost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.1.2021
Děkujeme za pochvalu. Všechno zboží na e shopu máme skladem a okamžitě odesíláme. Pak je na dopravci kdy doručí :-)
Eva Šatníková
HK
Hana Kašparová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Obchod rozhodně doporučuji, sháněla jsem zboží, které nikde nebylo skladem, a to ani když se tak na webu tvářilo. Napsala jsem tedy raději do HafHaf shopu zprávu a zeptala se na dostupnost. Odpověděli mi hluboko po pracovní době, velmi brzy ráno ověřili a ještě ten den odeslali. Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit. Děkuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.1.2021
Děkujeme moc. Pochvala vždy potěší a povzbudí do další práce. Veškeré zboží na e shopu máme opravdu skladem a ihned odesíláme. Snažíme se svou práci dělat jak nejlépe umíme. Spokojený zákazník, který se k nám na nákupy vrací - je náš cíl. Věříme, že to budete i Vy :-)
Eva Šatníková
VM
Věra Mečířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2021
ano ,praktický obojek,rychle nasazený,rychle doručený děkuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.1.2021
My děkujeme za vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
JH
Jana Hertlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2021
Velká spokojenost! Pouze zde, jsem konečně objevila padnoucí obleček na malého jezevčíka,
A to ve velikosti TM1. Rychlé dodání i skvělá komunikace. Za mně super.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.1.2021
Moc nás těší Vaše pochvala - jsme pyšní, že umíme obléknout i naše krátkonožky :-)
Eva Šatníková
MO
Marián, Kostelec nad Orlicí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2021
S tímto obchodem jsem byl velice spokojený, velikost oblečku byla přesná dle popisu.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.1.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
