Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.2.2021
rychlá komunikace, rychlé vyřízení objednávky
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.2.2021
Děkujeme. Zboží máme skladem a ihned balíme a odesíláme :-)
Eva Šatníková
ŠT
Šolc Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
Supr
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.2.2021
Díky :-)
Eva Šatníková
VB
Vladimíra Baďurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
Velmi
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.2.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
RS
Růžena Slámová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
Vznikl mi problém se zvoleným způsobem platby, tak jsem použila rozdílný způsob než jsem zadala do objednávky a hned druhý den (mimopracovní dobu - v sobotu) byla reakce a vše vyřešeno a objednávka byla zaslána v avizovaném termínu. Takže velká spokojenost s komunikací, rychlostí vyřízení objednávky. Výborný e-shop - doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.2.2021
Děkujeme moc za Vaše hodnocení a doporučení a těšíme se na další spolupráci :-)
Eva Šatníková
RK
Rudolf Krasický
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
rychlé dodání
E
Edita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
S tímto obchodem pro chovatelské potřeby jsem velmi nadšena. Rychlá reakce, super komunikace, zboží ihned odesláno.
Tímto dostáváte ode mě velkou jedničku s hvězdičkou :-) a velké DÍKY.
JS
Jana Stupárková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2021
perfekní servis, rychlé jednání
VH
Veronika Horváthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Vše proběhlo zcela v pořádku. Obleček mě překvapil velmi precizním a vkusným provedením. Našemu jezevčíkovi pasuje perfektně.
JH
Jiřina Hladíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
super
ŠP
Šárka Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Mé hodnocení naprosto super!Postě tento obchod má fajn parta lidí!Které záleží na velkou spokojenost zákazníka tak hezky lidsky.Naprosto doporučuji!Myslím si,že každy bude spokojený a nadšený s každé objednávky kterou si udělá.Tak jako já.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.2.2021
Děkujeme moc za vaše milé hodnocení. Opravdu se snažíme .-)
Eva Šatníková
KS
Kateřina Střížová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2021
- perfektní komunikace
- paní mi osobně přeměřovala obvod kombinézu
- vše řešeno přes telefon a velmi rychle
- MOHU JEN DOPORUČIT
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme za vaše hodnocení a těšíme se zase příště :)
Eva Šatníková
I
Ivos
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2021
Téměř okamžité dodání a super komunikace. Není co vytknout
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
18.2.2021
Děkujeme, snažíme se :-)
Eva Šatníková
MR
Martina Rajtrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Skvěle doporučuji velmi příjemná komunikace a rychlé dodání. :)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Moc nás těší Vaše pochvala :-)
Eva Šatníková
JŠ
Jitka Šibová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2021
Rychle dodani. Zboží krásné. Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme moc :-)
Eva Šatníková
B
Bohumila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2021
Výborná komunikace, zboží skladem a rychlé dodání. Doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme, nabízené zboží máme opravdu skladem :-)
Eva Šatníková
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2021
Se vším naprostá spokojenost. Cena, rychlé dodání. Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme za hodnocení i doporučení :-)
Eva Šatníková
L
Libuše
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2021
Velice rychlé dodání zboží, skvělá komunikace, maximální spokojenost.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme, moc nás těší Vaše pochvala :-)
Eva Šatníková
D
Dáša
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2021
Rychlé dodání. Super, hračky sice nevydržely, ale to by byl zázrak kdyby se nám podařilo koupit hracku, která by přežila alespoň půl hodiny.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
No to tak s pejsky bývá :-)
Eva Šatníková
LL
Ludmila Lys
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2021
Rychlé dodání, krásné zboží, maximální spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
AD
Adriana Dürl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Velice rychlé dodání, krásné zboží, maximální spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.2.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
