Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2021
Úžasná vstřícnost paní jednatelky ohledně dotazu, okamžitě mi volala a vyřešily jsme to. Objednávka byla doručena hned druhý den. Materiál a zpracování je kvalitní a promyšlené. Určitě zde ještě nakoupím, vřele doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
16.1.2021
Děkujeme za pochvalu - spokojený zákazník je náš cíl :-)
Eva Šatníková
IH
Ivana Hulinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2021
Spokojenost
KP
Kamila Přádová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2021
Vše super, děkuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
16.1.2021
Super, my děkujeme také :-)
Eva Šatníková
GD
GABRIELA DEREVJANIKOVA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Spokojena rychle jednání.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.1.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
E
Evik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2021
Super potřeby pro chovatele zvířat, doporučuji všem,rychlost dodání zboží, kvalita skvělá, velký výběr, spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
10.1.2021
No moc děkujeme za vaše hodnocení, moc nás to těší :-)
Eva Šatníková
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2021
Rychlé, kvalitně zpracované. Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
10.1.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
KM
Kamila Machová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2021
Rychlé, stoprocentní služby! Doporučuji všem.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
10.1.2021
Děkujeme za vaše super hodnocení :-)
Eva Šatníková
VJ
Václav Jandourek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2021
Jsem velmi spokojený s obchodem Haf Haf. Je to nejlepší obchod v okolí. Mají tam dobrý a kvalitní věci. Doporučuji všem.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
Děkujeme za pochvalu, snažíme se :-)
Eva Šatníková
AZ
Alena Záhorszká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2020
Jsem spokojená, děkuji za rychlé a bezproblémové dodání ,
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
My děkujeme za pochvalu a těšíme se zase příště :-)
Eva Šatníková
JS
Jana Sochorova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2020
Jsem moc spokojená a velice mě překvapila rychlost dodání,hned druhý den jsem měla zboží doma..Doporučuji všem
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
Děkujeme za vaše hodnocení. Zboží máme skladem a snažíme se ihned odeslat :-)
Eva Šatníková
MS
Monika Sochůrková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2020
Velmi mile mne překvapila rychlost dodání. Rozhodla jsem se zakoupit obleček jen několik dnů před vánocemi a ani jsem nepočítala s tím, že bych jej pejskovi dala pod stromeček. Povedlo se, za což paní majitelce moc děkuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
Děkujeme za vaše milé hodnocení. Zboží máme skladem a ihned odesíláme :-) Jsme rádi, že se stihlo pod stromeček :-)
Eva Šatníková
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2020
Jsem velmi spokojena. Dekuji za vstřícnost a rychlost dodání zboží. Zboží je kvalitní.Také komunikace byla výborná .
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
My děkujeme za pochvalu :-)
Eva Šatníková
MB
Monika Budaiová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Rýchle dodanie skvela komunikácia a ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety .
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
Děkujeme, snažíme se :-)
Eva Šatníková
J
Jana
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Objednávali jsme našemu yorkšírkovi vánoční boxík, který přišel krásně zabalený, jediné, co mě mrzelo, byly od dubna prošlé kuřecí tyčinky. S jednáním obchodu a dodáním jsem ale byla spokojená.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
3.1.2021
Děkujeme za vaše hodnocení a moc nás mrzí chyba s tyčinkami :-( Muselo nám to v tom množství balení uniknout. Moc se omlouváme a při vaší příští objednávce vám pošleme nové i s malým dárkem jako omluvou. Připomeňte se nám v poznámce u objednávky :-)
Eva Šatníková
ZB
Zuzana Baresova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Super batoh i rychlost dodání
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.12.2020
Děkujeme, snažíme se - námi nabízené zboží na e shopu máme opravdu skladem a odesíláme okamžitě po objednání :-)
Eva Šatníková
MG
Miroslava Grunová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Rychlost a kvalita výrobků na jedničku.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.12.2020
Jé super, děkujeme :-)
Eva Šatníková
N
Naděžda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Ano
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.12.2020
Díky :-)
Eva Šatníková
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Ano, doporučuji.
Velice rychle dodání. Vše super. Děkuji moc. Pejsci budou pod vánočním stromečkem určitě šťastní. :)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.12.2020
To nám dělá opravdu radost :-)
Eva Šatníková
H
Helena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2020
Jsem výsostně spokojená a nadšená. Deky budu objednávat i do domácnosti k jinému využití. Nabídka oblečku je úžasná. Malá Džidži ...mops je za velkou parádnici. A moc děkuji za vstřícnost a ochotu v předvánočním období paní majitelce, která byla ochotná přivézt mi na výběr oblečky a vyzkoušet je pejskovi. Moc děkuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.12.2020
Děkujeme za Vaše super hodnocení. Zrovna byla cesta do Prahy tak jsem vzala s sebou :-)
Eva Šatníková
IU
Iveta Ullmannova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Perfektní jednání po telefonu, super materiál, mohu jen doporučit
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
21.12.2020
Děkujeme za milé hodnocení a doporučení :-)
Eva Šatníková
