Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SJ
Světlana Jiříčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2021
Vždy jsem naprosto spokojená. Velký výběr, rychlé dodání. Kvalita super. Komunikace s obchodem je skvělá. Tento e-shop mohu všem vřele doporučit.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.4.2021
Děkujeme moc za pochvalu, doporučení a hlavně, že se k nám na nákupy vracíte :-)
Eva Šatníková
PH
Petra Hálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
Rychlé dodání, bezpečné balení, doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.4.2021
Děkujeme moc :-)
Eva Šatníková
JK
Jolanta Kubinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
Spokojená, super rychle dodání. Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.4.2021
Děkujeme moc a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
MS
Michaela Sovová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
Velká ochota a rychlost, doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
27.4.2021
Děkujeme za pochvalu a doporučení :-)
Eva Šatníková
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2021
Naprostá spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
23.4.2021
Děkujeme mooc :-)
Eva Šatníková
EC
Eva Cernochova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Všem doporučuji rychlý a kvalitní e shop
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme za pochvalu i doporučení :-)
Eva Šatníková
MM
Monika Marešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Rychlost, velice dobrá kvalita, doporučuji!!!
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme za pochvalu i doporučení :-)
Eva Šatníková
M
Miroslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Bez problémů doručení.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme za Vše hodnocení :-)
Eva Šatníková
BK
Blanka Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Velmi.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Díky :-)
Eva Šatníková
T
Táňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Skvělý obchod...rychlé doručení.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme, rychlost dodání je jednou z našich priorit :-)
Eva Šatníková
K
Katarina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Výborná komunikácia s obchodom ( napriek večerným hodinám ) . Som veľmi spokojná .
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme za pochvalu a těšíme se na Váš další nákup :-) Eva Šatníková
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Máme první obleček, obchod jsme neznali, ale všechno perfektní. Zboží rychle odeslané.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
20.4.2021
Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2021
Mám už čtvrtý obleček..všechny jsou luxusní..skvěle sednou.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.4.2021
Děkujeme za pochvalu a jsme moc rádi, že jste spokojena :-)
Eva Šatníková
V obchodě jsem nakupovala poprvé, vše proběhlo v pořádku a velmi rychle.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.4.2021
Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
M
Milka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
V obchodě jsem nakupovala poprvé. Vše proběhlo v pohodě.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Děkujeme za vaše hodnocení a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2021
Ochota, vstřícnost, rychlost...Doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Děkujeme za pochvalu i doporučení :)
Eva Šatníková
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2021
Rychle, kvalitně, spokojenost.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Veliká spokojenost, rychlé dodání, kombinéza krásně sedí a ta červená barva Wow.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Jsme rádi, že jste s našimi službami i overalem spokojena :-)
Eva Šatníková
B
Bohumila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Jsem moc spokojená batůžek pro pejska je velice pěkný.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Naprostá spokojenost,ještě hezčí než na obrázku.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.4.2021
Děkujeme za pochvalu :-)
Eva Šatníková
