Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2021
Rychle vyřízení objednávky, kvalitní granule vyhovují. Spokojenost s e-shopem.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme za Vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
LH
Lenka Horáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
100% spokojenost. Rychlost dodání, kvalitní výrobek a velikost dobře sedí a díky správnému střihu bude sedět, i když nám pejsek ještě povyroste.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme, těší nás, že jste spokojena :-)
Eva Šatníková
K
kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
Spokojenost - dodání do druhého dne, zboží OK
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
L
Ludmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2021
Objednávala jsem zde poprvé, jsem spokojená jak s rychlostí vyřízení, tak s kvalitou doručeného zboží.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
AM
Alena Melová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2021
Velmi som spokojná obleček je vynikajúci.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2021
Velká spojekonst. Krásné zboží. Zboží jsem si objednala ve špatné velikosti. Nebyl problém s výměnou. Vše proběhlo velice rychle. Moc děkuji :-)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme za Vaše hodnocení - výměna zboží u nás není problém, víme, že na dálku kupovat není jednoduché :-)
Eva Šatníková
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2021
Rychlé vyřízení a dodání
MK
Miroslav Kudrna
(Administrátor)
15.9.2021
Děkujeme :-) Helena Kudrnová
MW
Miroslava Wenclová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2021
Velká spokojenost. Moc děkuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
To jsme moc rádi a děkujeme za vaše hodnocení :-)
Eva Šatníková
D
Dita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2021
velká spokojenost.LUXUSNÍ PROVEDENÍ
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
22.8.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
H
Honza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2021
ano vše proběhlo jak má ještě mě upozornili na mou chybu v zadání platby.tatže spokojenost.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme a věříme, že se k nám na nákupy budete vracet :-)
Eva Šatníková
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2021
Max spokojenost
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
VN
Veronika Neumannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2021
Naprostá spokojenost :-)
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
To nás moc těší, děkujeme :-)
Eva Šatníková
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.8.2021
Rychlé vyřízení.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme za reakci :-)
Eva Šatníková
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.8.2021
Spokojenost jak s batohem, tak s doporučením
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Díky moc :-)
Eva Šatníková
JP
Jan Pospíšil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2021
Dobrý servis, rychlá reakce. Botičky, které jinde neměli jsme měli hned.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme. Zboží máme skladem a ihned po objednání expedujeme :-)
Eva Šatníková
JT
Jolanta Tarabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2021
Krásně propracovaná prostorná taška.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme za hodnocení produktu :-)
Eva Šatníková
D
Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2021
Velmi, rychlé vyřízení objednávky, doručení bez problémů, vše dle dohody.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
11.8.2021
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
I
Ivča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2021
Dodání zboží je velmi rychle. Přišlo hned druhý den. Myslím, že jsem neobjednala naposledy.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.7.2021
Děkujeme a budeme se těšit :-)
Eva Šatníková
R
Renata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.7.2021
Dobrý den,
děkuji za rychlé zaslání. Výrobek používám krátce, takže ještě nevím, zda bude účinkovat, ale ráda bych, aby kocourek měl ušička v pořádku.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.7.2021
Děkujeme a dejte vědět :-)
Eva Šatníková
AM
Alena Matasova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2021
Dobrý den, jsem velmi spokojená s peliskem a hlavně s ochotný a vstřícným přístupem. Všem vřele doporucuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
30.7.2021
Děkujeme za pochvalu a doporučení :-)
Eva Šatníková
