Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LV
Lenka Vopatová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2025
Spokojenost. 🌟
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
LM
Libuše Mecerodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2025
Velmi spokojena, ochota a rychlé dodání❤️Moc děkuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
LH
Lenka Hentschelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
AN
Anna Nová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
MP
Markéta Pošmourná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Kvalitní oblečky, úžasná komunikace a neskutečně rychlé vyřízení objednávky. Moc děkuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
A děkujeme za pochvalu, to potěší.
JŠ
Jiřina Šulcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2025
Krásný a hlavně praktický obleček pro fenky,mají zakryté celé bříško takže obleček zahřívá i toto choulostivé místo.A chci poděkovat pani za perfektní přístup při řešení vrácení a výměny oblečku.Děkuji Šulcová Jiřina
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
A díky za pochvalu.
ED
Eva Daňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2025
Super obleček
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
AH
Adriana Havlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Rychlé vyřízení objednávky a odeslání.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
A díky za pochvalu.
PL
Petra Loblova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
MM
Miloslava Miklišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Jsme spokojeni
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
BS
Blanka Sloupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Jsem moc spokojená.Koupila jsem kombinézu pro mého pejska a je SUPER.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
LD
Ladislava Dugovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2025
Spokojenost, rychlé dodání, dobrá spolupráce i komunikace, doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
RI
Rybinská Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2025
Úžasné všem doporučuji. Lepší oblečky neznám. Jak ušíté tak fungují dle toho jak mají a to si pochvaluje i Sofinka a Bettynka . Nakupuji již roky. A tak příjemný personál jsem dlouho nezažila. Jen tak dál děvčata. ❤️👍
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
Těší nás, že jste stále s námi.
MM
Monika Mikeskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
MV
Marie Vrbkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2025
jsem spokojena
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
15.12.2025
Děkujeme za vaše hodnocení :-)
KP
Kateřina Pánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2025
Rychlý servis, velká vstřícnost s výměnou zboží za jinou velikost, obchod určitě doporučuji
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.11.2025
Děkujeme za hvězdičky a za doporučení :-)
RR
Romana Roubíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
17.11.2025
Díky za hvězdičky :-)
JČ
Jana Čítková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2025
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
8.11.2025
Díky za hvězdičky :-)
JM
Jiří Malina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2025
Vše proběhlo bez problémů.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.11.2025
Děkujeme :-)
IR
Ilona Rejmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2025
Asi jediný obchod kde se dají sehnat oblečky na jezevčíka.
Výběr oblečků velký.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.11.2025
Děkujeme moc, budeme rádi, když se k nám na nákupy budete vracet :-)
