Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2200 hodnocení
5
2180x
4
11x
3
0x
2
0x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZP
Zuzana Písaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Jsem maximálně spokojená, výborné produkty i domluva, děkuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.11.2024
My děkujeme za pochvalu :-)
Eva Šatníková
IH
Iveta Hametova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Jsem velice spokojená.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
2.11.2024
Děkujeme za hodnocení :-)
Eva Šatníková
AS
Anna Soukupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
HK
Helena Kudrnová
(Administrátor)
31.10.2024
Díky za hvězdičky :-)
KS
Kateřina Svobodový
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
HK
Helena Kudrnová
(Administrátor)
31.10.2024
Díky za hvězdičky :-)
KB
Kateřina Bínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2024
Vždy výborná komunikace a rychlé vyřízení objednávky. Overal skvělý, máme doma už čtyři od tohoto obchodu.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Děkujeme za pochvalu, potěší to a jsme rádi, že nakupujete u nás :-)
Eva Šatníková
HB
Helena Bačeová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2024
Jsme moc spokojené,krásné a funkční oblečky,vzorně zabalené a obchod všem doporučuji.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení :-)
Eva Šatníková
AT
Alžběta Strejčková Terpáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-) Eva Satníková
MT
Milada Tomíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2024
Super .👍
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-) Eva Satníková
MT
MUDr Miroslava Tržilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-) Eva Satníková
VL
Vlasta Langmajerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
Oblečky pro psy jinde nekupuji. Kvalitní zboží, rychlá doprava, milé a vstřícné jednání.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Moc děkujeme a jsme rádi, že se k nám na nákupy vracíte :-)
Eva Šatníková
TK
Tereza Kaslová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-) Eva Satníková
MM
Monika Miklasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-) Eva Satníková
LL
Lenka Lukšanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2024
Dodání je velice rychlé. A komunikace z odchodem bezproblémová.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
OB
Olga Bolechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2024
Ano jsem.rychle dodani
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Děkujeme :-)
Eva Šatníková
IP
Iveta Pálinkášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2024
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
29.10.2024
Díky za hvězdičky :-)
Eva Satníková
MH
Mario Hříbek
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2024
Jiný produkt
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
16.10.2024
Dobrý den, pane Hříbek.
Vaše hodnocení je zavádějící. Produkt - Geloren pro koně - višňový, jste obdržel přesně podle Vaší objednávky.
Vzhledem k tomu, že výrobce změnil obal ve kterém jsou uloženy 3 originální balení Gelorenu v uzavíratelných sáčcích po 30ks, obdržel jste tato 3 balení v kartonové krabici místo v plastového kyblíku, ve kterém se posílalo dříve. Nejedná se tedy o to, že bychom Vám odeslali jiný produkt.
Eva Šatníková
HJ
Hanka Jeseticka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2024
Spokojená velice dobře. Paní moc příjemná a hlavně ochotná. Dostala jsem menší kombinezku na pejska poslala jsem ji nazpátek a asi za dva dny jsem měla doma vymenenou kombinezku. Moc ji zato děkuji.
MT
Milada Tomíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2024
Jsem spokojená, rychlé dodání.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
16.10.2024
Děkujeme za pochvalu :-)
Eva Šatníková
IR
Irena Rybinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2024
Jsem max spokojená a jinde nenakupuji. Jen mi mrzí, že obchod je jen jeden a daleko. U nás v Plzni není. Byla bych tam každý den a ne jen já. Takových kvalitnich oblečků a všech kvalitnich věcí není nikdy dost, Tady nikde nic takového široko daleko není. Díky že vás mám.
EŠ
Eva Šatníková
(Administrátor)
16.10.2024
Děkujeme moc za milá slova - to potěší :-)
Eva Šatníková
JŠ
Jaroslav Šindelář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2024
Rychlé dodání zboží.Spolehlivýobchod.
